82595 iestādītu kociņu
MAKING THE WORLD GREENER TOGETHER
Papildinformācija

h2foam-liteIzstrādājumi H2Foam LITE ir vienīgie izolācijas materiāli, kuros gaisa necaurlaidība (atbilstoši jaunajām termiskajām normām) ar apvienota ar tvaika caurlaidību. Patiesībā mitrums var viegli iekļūt ēkas konstrukcijās (sienas, jumts, jumta segums). Tāpēc ir nepieciešams, lai konstrukcijas varētu žūt kondensāta izveidošanās vai mitruma iekļūšanas gadījumā. Tradicionālie šķiedru vai pārslu izolācijas materiāli ir gaisa caurlaidīgi, absorbē un uzkrāj mitrumu. Šā iemesla dēļ saskaņā ar siltumizolācijas normām ir nepieciešama tvaika izolācijas kārta no gaisa un ūdens necaurlaidīga plastmasas materiāla. Izmantojot tradicionālos izolācijas materiālus kopā ar tvaika izolāciju, mitrums var uzkrāties būvkonstrukcijās un izraisīt ievērojamus bojājumus. H2Foam LITE tipa izolācijas materiāli ir mitruma caurlaidīgi un tādējādi nodrošina arī konstrukciju ilgmūžību.

Putas ICYNENE H2Foam Lite (LD-C-50) ir Icynene popularitātes visā pasaulē pamatā. Tās ir sinonīms augstākajai kvalitātei, veselībai nekaitīgam izolācijas materiālam un gaisa necaurlaidībai. Kopš to ražošanas uzsākšanas 1986. gadā tās ir izmantotas simtiem tūkstošu ēku izolācijai un aizsardzībai visā pasaulē, ievērojami pārspējot visus tradicionālos izolācijas materiālus. Tām ir izcila siltumizturība, atvērtās poras izvada mitrumu, tās ir ļoti vieglas un izturīgas, saglabā plastiskumu, nerūk, neabsorbē ūdeni, izplešanos nodrošina tikai uz ūdens bāzes veidots reaģents, kas nesatur ne HCFC, HFA, CFC, gaistošus organiskos savienojumus, ne arī formaldehīdu (A+ klase). Mēs ne velti esam pasaules līderi šajā jomā!

  • Atvērtas poras, ļoti vieglas putas (7 kg/m3).
  • ʎ = 0,038 (EK marķējums).
  • 100% izplešanās uz ūdens bāzes, nekādas smakas, nenoārda ozona slāni.
  • Bez HCFC, HFA, CFC, gaistošiem organiskajiem savienojumiem, formaldehīda.
  • Sertificētas kā „A+” atbilstoši ISO 16000-9.
  • Ugunsgrēka gadījumā apdziest pašas, neizplata liesmas, nekūst, izdala tikai nelielu dūmu daudzumu (kurus veido 1% materiāla, 99% gaisa).
Icynene Latvija